#1 28-07-2014 13:36:38

 Wstrząs

Administrator

44056838
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 26-07-2014
Posty: 34
Punktów :   

Wstrząs

Jestem Wstrząs, vel. Oskar, rocznik '99, urodzony w Łodzi, od prawie zawsze zapalony fan wszelkiej fantastyki. Z RPG'ami pierwszą styczność miałem za sprawą CD-Action z Afterpompą, znaczy Afterbomb The Madness, po czym wraz ze znajomymi, którzy tak samo po raz pierwszy grali, rozegraliśmy swoją pierwszą sesję rok temu, w czerwcu 2013. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju systemy, choć jak wiadomo i mi różne nie przypadały do gustu. Najbardziej lubię pogrywać w D&D, czy Warhammera, ale wszystko zależy od chcenia, więc i jakąś Neuroshimkę, Star Warsy, czy różne inne.

Jestem graczem, jak i MG, choć bliżej mi do gracza, mało MG'owałem dłuższym kampaniom, choć mam nadzieję że w końcu mi się coś ciekawego rozwinie od września

Znaleźć mnie można także na różnych łódzkich imprezach, w stylu Kapitularza, ŁPG, czy RPGrania, więc zawsze z chęcią się zobaczę z kimś  "zza drugiej strony kabla".

Offline

 

#2 28-07-2014 18:51:04

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: Wstrząs

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanan58.pun.pl www.pwszbudownictwo.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl