#1 16-09-2014 03:34:18

dlaczemu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 16-09-2014
Posty: 4
Punktów :   

dlaczemu

Hejka, melduje się dlaczemu (z PPG się przyczołgałem) '89 z KRK. Doświadczenia z rpg iRL  sprzed prawie 7 lat, internetowo przeżywam drugą młodość i łakomie zapełniam wolny czas sesjami nadrabiając długą przerwę Oprócz jednej przygody bardziej storytellingowej ze świeżakami to jestem graczem. W nieokreślonej przyszłości planuję też coś poprowadzić ale pierw chce podłapać warsztat MG od bardziej doświadczonych zawodników zanim sam się zabiorę za coś :>

Lubie wiele konwencji, skłaniam się jednak ku tym bardziej realistycznym (tam gdzie logika działa poprawnie) chociaż nie jest to regułą. Nie lubię mega skomplikowanych mechanicznie walk co zabierają godziny, wolę aspekty rpg polegające bardziej na kreatywności niż tabelkach

Ogólnie nie mam się za żadnego kozaka, a bardziej otwartą na nowe możliwości i chętną do nauki osobę szukającą nowych doświadczeń (i powtarzania tych sprawdzonych, dobrych ).

Tak więc heloł i liczę na dobrą, wspólną zabawę ^^

Offline

 

#2 16-09-2014 09:05:36

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: dlaczemu

Witamy! Również liczę na dobra zabawę 25 lat to nie jest jeszcze starość

Offline

 

#3 16-09-2014 13:41:03

 Mechu

Moderator

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 03-08-2014
Posty: 78
Punktów :   

Re: dlaczemu

Witaj panie dobry...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Yes, they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves."
~Nils Valera

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maniek-mods.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.pwszbudownictwo.pun.pl www.shamanan58.pun.pl