#1 16-08-2014 23:08:31

Nicolay De Gaillard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 16-08-2014
Posty: 3
Punktów :   

Nicolay De Gaillard

Siewunieczka Wszystkim


Większość osób kojarzy mnie z różnych kanałów o tematyce RPG na Team Speaku. Jestem chętny do grania i mistrzowania w RPG, ale moim konikiem jest zdecydowanie Post Apokalipsa, a co za tym idzie saga o Mad Maxie, o Falloucie oraz jeden z najpopularniejszych polskich systemów RPG, Neuroshima.

Swą przygodę z ,,Odgrywaniem ról" zacząłem od przeczytania artykułu w Click (1/2001) z listopada. Numer ten dostałem od koleżanki mojej mamy która prowadziła kiosk. Nie miała co z tym zrobić więc dała mi go gdzieś  2003 roku. Autor artykułu opisywał mechanikę i odgrywania rządzące grami fabularnymi. Udało mi się przekonać kolegę do gier tego typu i w niedługim czasie kupił podręcznik podstawowy do D&D (edycja bodajże 3,5) oraz zestaw startowy z figurkami, planszami taktycznymi, kościami, kartami postaci i książeczkę z okrojonymi zadami.

Oprócz RPG lubię również porozmawiać bądź podyskutować na wszelakie możliwe tematy niekoniecznie związane z grami fabularnymi.

Ostatnio edytowany przez Nicolay De Gaillard (17-08-2014 00:37:18)

Offline

 

#2 17-08-2014 00:26:26

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: Nicolay De Gaillard

Witaj w krainie wyobraźni oraz kucyków ponny. Bezpieczeństwa strzeże tu Aquamen Michaił Szewczok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwszbudownictwo.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl