#1 12-08-2014 12:59:07

 Mechu

Moderator

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 03-08-2014
Posty: 78
Punktów :   

Mechu

Zwą mnie Mechu, Ten Debil z Rudą Brodą (TDRB) albo po prostu Michał. W RPGi gram od 6 lat, jednakże na poważnie bawię się w to od 2012 roku (powiedzmy, że teraz gram w  nie w pełni świadomie, kiedyś natomiast... Powiedzmy, że to mroczna przeszłość.) Od roku jestem także GMem, prowadzę głównie Warmłotka, ale jestem otwarty na nowe systemy. To samo tyczy się grania. Lubię po prostu grać, niezależnie od systemu w jaki akurat mam pogrywać.


Cosik więcej o mnie (poza RPG):
Rocznik 95, aktualnie student budownictwa. Mieszkam w Wielkiej Rzeszy Rzeszowskiej (przez większość zwanej po prostu Rzeszów). Z muzyki słucham metalu (od power, poprzez black a na thrashu skończywszy) ale i twórczością Kaczmarskiego czy Aurelio Voltaira nie pogardzę. Uwielbiam szeroko rozumianą fantastykę, mangę i animę lubię (nie czuję się fanem ale lubię raz na jakiś czas obejrzeć jakąś serię). Grywam w bitewniaka Warhammera 40k (Mam kill team Space Marine i Gwardii Imperialnej (A, przepraszam. Teraz to jest Astra Militarum), ale ostatnio zacząłem się wciągać w X-Winga (Imperium). Czasu (i chęci) na granie na komputerze mam coraz mniej, jednakże dalej lubię raz na jakiś czas zagrać sobie w cosik. Do tego dochodzą także gry z możliwością grania w co-opie, w które lubię sobie raz na jakiś czas zagrać wraz z moimi znajomymi.

Ulubione filmy: Pitch Black, Starship Troopers, Lethal Weapon
Ulubione gry: seria Total War (w szczególności pierwszy Rome i Medieval 2), seria Mount and Blade, World of Tanks, Battlefield Bad Company 2
Ulubione zespoły muzyczne: Tankard, F.K.Ü. , Korpiklaani, Morowe, Voltaire.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Yes, they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves."
~Nils Valera

Offline

 

#2 12-08-2014 15:14:07

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: Mechu

Witaj DRB!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkimagiczne.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl www.pwszbudownictwo.pun.pl