#1 20-08-2015 14:21:09

Kotsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-08-2015
Posty: 4
Punktów :   

[Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Witam szukam graczy do gry w Warhammera stylu Tnij i Siecz .
Tak więc największy nacisk będzie na walki (maptool mapa taktyczna , ukształtowanie terenu i strategia ) oraz na mechanikę mnóstwo turlania i to co mówią kości jest święte i tylko ich wola się liczy .(ale do testów będę przyznawał modyfikatory zależnie od opisu jaki gracz wydusi przy wykonywaniu danej czynności .

Kampania będzie w stylu sandbox , na początek gdzieś Was tam rzucę i w konsekwencji Waszych działań będę rozbudowywał "fabułę" i podrzucał jakieś wątki z zadaniami na które albo się skusicie albo nie .Jeśli gracze będą chcieli Lasy i zielonoskórych czy plądrowanie Krypt , Norske , Kanały pod miastem i Skavenów , Arabie , czy kręcenie się po mieście i szukanie guza czy jakieś uwikłanie się w jakieś gierki miedzy rywalizującymi rodami czy gildiami to się zrobi .Jestem otwarty i gracze będą decydować o tym co będą chcieli robić i w jakiej scenerii .

Potrzebne będzie minimum 2 Graczy wtedy już da się prowadzić sesje , najlepiej to z 3-6 graczy bo jeśli kogoś nie będzie to będziemy grać bez niego ...(jego postać pije w karczmie i rozpuszcza pięniadzę ewentualnie da mu się jakiś rzut na hazard jak na tym wyszedł albo zda relacje co jego postać robiła w tym czasie co go ni było i tak się załatwi żeby nie psuć zabawy reszcie przez jedna osobę).

Modyfikacje - Ważne jest to 1ed ale )
system akcji manewrów (fint , pozycja obronna seria ataków , ostrożny atak itd ) z 2ed będzie obowiązywał
system atrybutów broni z 2ed (jak parujący, Druzgoczący(2k6) , szybki , powolny , przebijający ) również jest przeniesiony i będzie obowiązywał .
Nowa tabelka umiejętności dla nowych postaci (balans) oraz dodanych kilka umiejętności z 2ed żeby poprawić klasy Rangerów ,Łotrów i Uczonych.
tabela krytycznych porażek i nowa tabela trafienia krytycznego.

(Wynikło to z tego że za dziesięć lat grania z jedna ekipa to zawsze ograniczało się do wybrania wojownika i posiadania 2 ataków do rozwinięcia w profesji podstawowej . Teraz znacznie straciło to na znaczeniu i będzie się dało rzeczywiście zagrać złodziejem czy uczonym.)

Uwaga:
odnośnie Magii Magicznych przedmiotów nie będzie to takie jak w 2ed na pewno . Przedmiotów magicznych będzie dużo przeróżnych od znanych z D&D magiczny miecz +1 +2 +3 (ale wszystko z umiarem drużyna z reala najlepsze co miała to magiczny miecz kwasu +2 (czyli +2 magiczne obrażenia od kwasu ) i to na końcówce kompletowania profesji zaawansowanej , po głównie przedmioty które po prostu zmieniają mechanikę .np buty które dają dodatkowy unik w rundzie  z mod -30 lub automatyczny unik raz dziennie  lub dodatkowy unik w rundzie i K6 Ładunków. czy +10 mod do uników itd można by się bawić .
Jednak w WH jest tak żeby używać magiczny oręż należy wykonać udany test na SW albo broń nie podda swej woli nowemu właścicielowi i może nawet szkodzić .

tak wiec będzie dużo magicznych przedmiotów do przebierania i kombinowania lecz z umiarem i balansem ...na pewno nie tak przesadzone jak w podręczniku Głównym STR187 (Broń +4 I podwojenie normalnych obrażeń wtf xD)

Grać będziemy przez maptoola i na skype lub TS albo coś jeszcze

zapraszam młodych graczy (nawet takich co nigdy jeszcze nie grali w RPG) jak i bardziej doświadczonych ( bo chociaż jedna taka osoba by się przydała żeby ukierunkować i poprowadzić drużynę)

z pytaniami śmiało pisać na GG13067172 lub SKYPE kotsa23pl

Ostatnio edytowany przez Kotsa (21-08-2015 09:46:45)

Offline

 

#2 23-10-2015 13:20:44

Kotsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-08-2015
Posty: 4
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Witam potrzebuję dorekrutować ze 2 osoby , najlepiej z dużym wachlarzem wolnego czasu gramy w różne dni także w tygodniu przeważnie od 17-21 czy 18-22. Akcja toczy się w Marienburgu , na krancu zimy drużyna wykonuje brudne zadania dla ludzi z podziemia i przestępczego półświadka ... w drużynie jest też kaplan morra więc bedzie rozwijał się wątek z nieumarłymi

Offline

 

#3 03-11-2015 19:43:25

Trotom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 03-11-2015
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Jestem zainteresowany, napisałem już na skypie.

Offline

 

#4 30-11-2015 18:36:35

MrRoman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 11-11-2015
Posty: 3
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Jestem strasznie zielony w tym ale chętnie zagram

Offline

 

#5 12-01-2016 23:46:01

Kotsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-08-2015
Posty: 4
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Witam dalej potrzebuję ze 2 osoby chętne do gry najlepiej z dużym wachlarzem wolnego czasu w weekendy i w tygodniu ,
pisać na GG13067172 lub SKYPE kotsa23pl

Offline

 

#6 15-01-2016 15:12:52

Trotom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 03-11-2015
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Napisałem na skype'ie już drugi raz. Nie widzisz mojej wiadomości?

Offline

 

#7 19-01-2016 19:58:31

Kotsa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-08-2015
Posty: 4
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Warhammer 1ed.(zmodyfikowana) Sandbox

Trotom napisał:

Napisałem na skype'ie już drugi raz. Nie widzisz mojej wiadomości?

No właśnie za pierwszy razem coś nie było (nie wiem czy skype czy miałem zakładkę przestawianą tylko na ostanie rozmowy i nie widziałem ale już załatwione

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.creepylegend.pun.pl www.ranger-airsoft-team.pun.pl www.wyspa-rp.pun.pl www.animppl.pun.pl www.zal.pun.pl