#1 23-08-2014 18:30:41

 Bleddyn

Użytkownik

Skąd: Przeźmierowo
Zarejestrowany: 30-07-2014
Posty: 27
Punktów :   

[Zakończono] Shadowrun 5ed

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRmiYSnQvinQvwaMUH7D65cqYP2RWdfGD4bO2nMrAN-1TnBUMnM


Witajcie w Szóstym Świecie!

Co to za RPG?

Mam zamiar poprowadzić kilka przygód dla początkujących shadowrunnerów (2-4 graczy). Znajomość mechaniki nie jest niezbędna, bo sam się cały czas z nią zapoznaję. Nieznajomość scenariuszy ze Sprawl Wilds i Firing Line, a także Misji Sezonu Czwartego - mile widziane.
Postacie każdy ustali i zrobi razem ze mną, ale jeśli czuje się na siłach może sobie wstępnie opracować postać (generator postaci SR5ed). Proponuję raczej typowe archetypy: mag/szaman, adept, uliczny samuraj, decker, rigger.

Termin gry - chcę sobie wszystko dobrze opracować na Roll20, ogarnąć postacie, więc myślę, że co najmniej tydzień zajmie organizacja gry. W jaki dzień tygodnia będzimy grać to jeszcze ustalimy, ale najlepiej jakby zgłosiły się osoby, które nie mają już zawalonego całego tygodnia graniem.

Zapraszam!

Zapisy tutaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg2010sum.pun.pl www.biedroneczki.pun.pl www.shahid-kapur.pun.pl www.managerfootballu.pun.pl www.poke-mystery.pun.pl