#1 02-08-2014 16:12:59

 Rabid

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-07-2014
Posty: 11
Punktów :   

Rabid/Mateusz

Korzystając z tak rzadkiego luksusu jakim jest wolny czas postanowiłem i ja się przywitać, wzorem kolegów.

Zwracać sie można do mnie w dwojaki sposób - albo poprzez pseudonim lub poprzez imię - Mateusz. Urodziłem się w urokliwym miasteczku na północy Polski zwanym Wejherowem 14 października 1986 roku, tak więc korzystając z formułki znanej z "Pieśni Lodu i Ognia" - w momencie pisania tego tekstu "minęło już 27 dni mego imienia". Od długiego czasu interesowałem się szeroko pojętą tematyką fantasy zaś później po dostaniu w swe łapy Falloutów (niech pomyślę... '99?) zainteresowałem sie klimatami "post apo".

Co mógłbym o sobie jeszcze powiedzieć... Może zamiast pisać że interesuje sie polityka, muzyką... ble ble napiszę garść informacji dla osób z którymi będę miał przyjemność grać na sesjach RPG. Staram się być miły i przyjazny a ponadto nie podejmować przedwcześnie decyzji, których mogę później żałować (np. w odniesieniu do oceny innego człowieka) - kontynuując poprzednią myśl, gdyż ta również się tego tyczy - uczę się samokrytyki - jako że każdy z nas łatwo może kogoś skrytykować ale nie zawsze może być równie krytyczny wobec siebie. Z innej perspektywy mogę się wydawać małomówny gdy np. siedzę z wami na TSie (zauważcie jednak ja teraz siedzę na TSie i praktycznie nic nie mówię - gdyż piszę ten tekst) o tyle podczas sesji zawsze staram się coś mówić lub stwierdzać swoje przemyślenia tyczące zaistniałej sytuacji w sesji.

Z samymi grami RPG rozgrywanymi za pomocą internetu nie mam wiele wspólnego, przypuszczam, że jak większość miała do czynienia z RPG znanymi z gier komputerowych. Brałem udział jak do tej pory w jednej sesji RPG którą GMował Palestir ale... No właśnie zawsze jest jakieś ale... Sesja z "niewyjaśnionych przyczyn" dobiegła przedwcześnie do końca.

Ostatnio edytowany przez Rabid (02-08-2014 16:14:40)

Offline

 

#2 02-08-2014 19:57:16

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: Rabid/Mateusz

Nieco spóźnione, ale witamy na forum Miejmy nadzieję, że załapiesz się na większą ilość sesji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl