#1 07-05-2015 20:02:08

STAzD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 07-05-2015
Posty: 2
Punktów :   

[Rekrutacja] Cairn RPG

Opis: Proponuję większy projekt w systemie Cairn RPG. Jest to gra, w której gracze wcielają się w gryzonie i inne mniejsze zwierzęta, które "Przebudziły" się i teraz posiadają cechy ludzkie. Świat, w którym przyszło im żyć pozostawili ludzie (nazywani przez Przebudzonych Tytanami), którzy zniknęli z powierzchni Adriany (tak nazywa się świat) za sprawą bogów. Otóż bogowie stwierdzili, że ludzie nie są już godni ich przychylności, a poprzez swej występki stali się nieczyści i powinni zostać unicestwieni. Na ich miejsce bogowie wybrali mniejsze zwierzęta, które posiadły inteligencję i duszę. Na Przebudzonych wciąż czyha mnóstwo niebezpieczeństw, a głównie podzielenie losu Tytanów. Przy tym muszą zapewnić ochronę swej osadzie. Ten krótki opis powinien mniej więcej naszkicować realia Cairn RPG.

Typ rozgrywki: O ile gracze wcielają się w role wydr, żab, myszy i innych zwierzątek, o tyle zapewniam, że przygody nie będą baśniami dla dzieci (nie będzie też przesadnego mroku). System bardzo mi się spodobał i zachęciłem mnie do stworzenia czegoś nietypowego, kampanii, do której nie potrzeba stałej ekipy tych samych ludzi. Wszystko krąży wokół jednej osady. Bohaterowie dbają o nią i o jej mieszkańców zapewniając jedzenie, bezpieczeństwo i tak dalej. To daje możliwość na swobodne wymienianie się graczy. Zagrałeś jedną sesję i ci się nie spodobała? Coś ci wypadło? Nie ma problemu, mam nadzieję, że znajdą się gracze, którzy zastąpią nieobecnego i gra będzie się mogła toczyć w miarę płynnie.

Długość całej kampanii: Nie wiem, zależy od zainteresowania.

Ile osób: Na początek 3-4, które wezmą udział w tworzeniu osady i tym samym w grze.

Dodatkowe: W Cairn RPG została stworzona osada i jej okolica gotowa do gry, jednak to nie w moim stylu. Chcę stworzyć własną osadę z pomocą osób, której zainteresował ten projekt. Mam nadzieję, że znajdą się chętni by usiąść do wspólnej rozmowy i kreacji miejsca, w którym przyjdzie żyć małym bohaterom. Osoby te oczywiście serdecznie zapraszam również do gry, nie będzie żadnych spoilerów.

Podręcznik jestem w stanie zapewnić i z chęcią pomogę w kreacji postaci. Mechanika nie jest trudna, więc nie stanowi to żadnych barier. Zawsze jestem skory do pomocy, więc dołączaj bez obaw. Jeśli jest też coś niejasnego odnośnie sposobu gry, lub chcecie coś więcej wiedzieć o systemie, pytajcie.

Sposób gry: Roll20; TS/Skype (do uzgodnienia)

Kiedy: Kreacje świata chciałbym załatwić jak najszybciej, nawet w najbliższy weekend (08.05 - 10.05)

Ostatnio edytowany przez STAzD (07-05-2015 20:02:20)

Offline

 

#2 08-05-2015 19:01:47

JLohan

Użytkownik

Zarejestrowany: 16-10-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Cairn RPG

Przyznam, że opis mnie zaciekawił i z chęcią przetestowałbym system

Offline

 

#3 09-05-2015 17:01:23

STAzD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 07-05-2015
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Rekrutacja] Cairn RPG

Dobrze. Dziś wieczór lub jutro proponuję spotkanie i kreacj osady w której będzie toczyła się rozgrywka, a także wprowadzenie i ewentualne tworzenie postaci. Oczywiście kto nie jest w stanie wciąż jest mile widziany na przyszłych sesjach. Tak więc zainteresowanych proszę o podanie dnia i godziny, o której możemy pogadać.

Całkowita znajomość podręcznika nie jest wymagana. Z chęcią przedstawię świat i wytłumaczę jakiekolwiek niejasności.

Offline

 

#4 23-06-2015 20:42:02

 MetalHead

Administrator

status kacperlubecki97@gmail.com
10404596
Call me!
Skąd: Radom/Heby Szwecja
Zarejestrowany: 27-07-2014
Posty: 515
Punktów :   
WWW

Re: [Rekrutacja] Cairn RPG

Jak tam Wam granie idzie? Temat do zamknięcia czy zostawić?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elf-bot.pun.pl www.noweobliczefutbolu.pun.pl www.hussars-rappelz.pun.pl www.tibia-space.pun.pl www.teji.pun.pl